milena górska

Oprócz umiejętności technicznych i obsługi programów graficznych, studia nauczyły mnie przede wszystkim szerszego spojrzenia na każdy projekt oraz czepiania się szczegółów. Dodatkowo dały możliwość poznania ludzi na co dzień obcujących z grafiką, projektujących komunikację – mam tu na myśli zarówno wykładowców, ludzi współpracujących z uczelnią jak i samych studentów. Studia już może i skończyłam, jednak znajomości tam zawarte nadal pozwalają na ciągły rozwój i dostarczają nowych projektów.

podsumowanie

  • tytuł pracy dyplomowej: kreacja ilustracji do opowiadania osadzonego w latach 30-tych XX wieku, dla współczesnego młodego odbiorcy, na podstawie opowiadania Marty Magdaleny Lasik pt. „heidenhainstrasse 13”
  • zainteresowania: rysunek, grafika, pływanie, nurkowanie, książki i filmy
  • obecnie: Firma: Euroimmun Polska
    Stanowisko: Grafik Komputerowa
    Zadania: Projektowanie materiałów reklamowych zarówno drukowanych jak i internetowych na potrzeby Euroimmun Polska, Euroimmun DNA oraz naszych klientów.

  • miejsca w sieci: prywatna strona

kontakt

nie udostępniamy publicznie danych kontaktowych do naszych absolwentów. jeśli jesteście państwo zainteresowani, z różnych powodów, kontaktem, prosimy o informację na adres e-mail instytutu grafiki.

Comments are closed