po prostu storyboard – wystawa prac studentów grafiki

nie zwalniamy ani na chwilę. wielkimi krokami zbliża się kolejny wernisaż prac naszych studentów. tym razem zadanie w ramach zajęć narracja obrazowa i storyboarding polegało na stworzeniu swojego własnego pomysłu na scenariusz filmowy, a następnie przedstawienie go w formie wizualnej: jako storyboard lub komiks. co z tego wyszło? odpowiedzi szukajcie państwo już 6 grudnia na uroczystym otwarciu wystawy, na które- tradycyjnie już- serdecznie państwa zapraszamy.

o wystawie

od 27000 lat ludzie wymieniają się doświadczeniami i informacjami opowiadając sobie historie, bajki i mity. obok przekazów ustnych, najpopularniejszą formą przedstawiania opowieści jest obraz. obie te formy są znane od prehistorii i stanowią najpotężniejszy sposób komunikacji, jaki kiedykolwiek wynalazła ludzkość. współcześnie są one też fundamentem, dzięki którym istnieje i rozwija się przemysł filmowy.
prezentowane na wystawie projekty są owocem prac w ramach przedmiotu narracja obrazowa i storyboarding. jako przedsmak prezentujemy państwu kilka przykładowych prac.

d-kateryna-mishchenko-3
autor: Kateryna Mishchenko

b-piotrwejman_uswps_02
autor: Piotr Wejman

a-izabela-janicka-2
autor: Izabela Janicka

c-agata-domino-1
autor: Agata Domino

logistyka

zapraszamy na uroczysty wernisaż już 6 grudnia o godzinie 18:00 do budynku uniwersytetu swps we wrocławiu. wystawę będzie można oglądać na głównym korytarzu uczelni.

Comments are closed