wyniki programu stypendialnego „głowa się rusza”

„proszę wybrać sobie dowolny plakat reklamowy i pokazać nam, dlaczego jest niedobry” – tak brzmiało zadanie adresowane do osób, które ubiegały się o indeks na grafikę i roczne stypendium pokrywające czesne za naukę na uniwersytecie swps we wrocławiu. zwyciężczynią tegorocznej edycji programu „głowa się rusza” organizowanego przez katedrę grafiki została weronika mazurek.

o konkursie

– autorka pracuje esencją, co znakomicie przekłada się zarówno na konstruowany tekst, jak i kompozycję. przez wybór efektywnych środków plakat nie jest banalny, ciekawi, zachęca do odkodowania” – wyjaśnia prof. michael fleischer, kierownik katedry grafiki, członek komisji stypendialnej.
komisja stypendialna programu „głowa się rusza” postanowiła wyróżnić prace pani ewy chrzanowskiej oraz marii zakrzewskiej.

info

laureatka otrzyma stypendium pokrywające opłatę rekrutacyjną oraz koszty czesnego za pierwszy rok studiów na grafice w filii uniwersytetu swps we wrocławiu. otrzyma indeks na unikalny kierunek studiów, w ramach którego poza twardymi kompetencjami projektowymi studenci zdobywają kompetencje w zakresie pracy projektowej, myślenia designem, pracy zespołowej, komunikacji społecznej i komunikacji wizualnej.

Comments are closed