zgłoszenia na 26. wrocławską wystawę grafiki użytkowej

zachęcamy państwa do zgłaszania swoich prac na 26. wystawę wrocławskiej grafiki użytkowej, organizowaną przez studentki uniwersytetu wrocławskiego pod opieką dr doroty płuchowskiej.

„chcemy przypomnieć rzeczy oczywiste czyli udowodnić, że warto inwestować w dobry projekt, czytelne oznaczenia, zrozumiałe znaki, nienachalne szyldy czy dobre identyfikacje wizualne, w skrócie – przejrzyste oraz estetyczne rozwiązania komunikacyjne. to one upraszczają komunikację i rozwiązują problemy. o ile są dobre.” – tak opisują ideę wystawy jej organizatorki.

opis

wystawa ma w zamyśle pokazanie „zasobów” wrocławskiego projektowania graficznego, dlatego autorami prac nie będą jedynie agencje kreatywne i profesjonaliści ale też studenci. mimo założenia, że grafika użytkowa to projekty wdrożone i zrealizowane, organizatorki również chcą pokazać prace początkujących, zdolnych studentów, ich możliwości i potencjał.

na wystawę można przesyłać logotypy i piktogramy w wersji chromatycznej i achromatycznej oraz kroje pisma w formie kompozycji ofertowej (wszystkie znaki w ramach kroju pisma), w formacie pdf na 26.wwgu@gmail.com

materiały wydrukowane prosimy dostarczać do pokoju 51 do końca lutego.

polecamy! zachęcamy do udziału! na pewno macie się czym pochwalić!

szczegóły

więcej informacji oraz regulamin do pobrania znajdziecie państwo na facebooku WWGU
wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na 26.wwgu@gmail.com bądź na facebook wrocławskiej grafiki użytkowej.

Comments are closed