plony i dyplomy - wystawa prac dyplomowych i projektów semestralnych

zapraszamy państwa na nietypową wystawę „plony i dyplomy”. tym razem postanowiliśmy zestawić prace tegorocznych dyplomantów z semestralnymi projektami studentów pierwszego roku. co z tego wynikło? zobaczcie państwo sami.

daniel janiczek daniel janiczek
daniel janiczek daniel janiczek
daniel janiczek daniel janiczek

zapraszamy na uroczysty wernisaż już 8 listopada o godzinie 18:00 do budynku uniwersytetu swps we wrocławiu. wystawa będzie dostępna do 5 grudnia.

plony:

pierwszą część wystawy stanowią projekty semestralne studentów pierwszego roku grafiki. zadaniem studentów było współpraca z dowolnie wybraną fundacją pod kątem opracowania dla niej kompleksowego programu corporate identity w oparciu o design i komunikację (m.in. system identyfikacji wizualnej, fotografia wizerunkowa, gadżet, strona www). znalezienie problemów i ich rozwiązań należało do autorów. prace przedstawiają ich wizje urealnienia komunikacji fundacji działających na rzecz wspólnego dobra.

dyplomy:

tutaj tematykę prac wybierali sami dyplomanci, by następnie- miesiąc po miesiącu – wypracowywać finalny efekt. problemy, z którymi się zmierzyli, dotyczyły różnych obszarów życia. w tej części będzie można zobaczyć propozycję zmiany systemu do składania zamówień w pizzy hut (jakub lorek), projekt wielofunkcyjnego łóżka (daniel janiczek) oraz aplikacji wyszukującej punkty gastronomiczne na zaplanowanej trasie (martyna nowak).