Program stażowy firmy Wills Integrated dla studentów grafiki

Wills Integrated agencja marketingu zintegrowanego z Wrocławia startuje z programem płatnych staży.  Agencja obecna jest na rynku od 2011 roku. Wills Integrated współpracował m.in. z takimi markami jak: Vozilla, Swiss Krono, Barwa, Tesco, Dekoral, PKP Intercity, Florina, Lakma czy fischer. Jest również współzałożycielem biznesowego think-tanku Thinkdom.

Trzem osobom, które wykonają najlepiej zadania rekrutacyjne, WI zaproponuje płatny 3-miesięczny staż, z możliwością stałego zatrudnienia. Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje dotyczące programu stażowego. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt: kariera@wills.pl.

Podstawowe informacje:

Dla kogo: dla studentek i studentów III, IV, V roku studiów oraz absolwentek i absolwentów, którzy chcą rozpocząć karierę w marketingu. Jeśli jesteś na I lub II roku, to nie rezygnuj. Podstawą oceny jest przede wszystkim jakość wykonanego zadania.

Od kiedy: zgłoszenia przyjmujemy od 7.10 do 10.11, a do końca listopada spotkamy się z wszystkimi wybranymi przez nas osobami. Dogodny termin rozpoczęcia stażu uzgodnimy w trakcie indywidualnych rozmów.

Dla ilu osób: w trakcie tej edycji planujemy przyjąć 3 osoby, ale jeśli poziom będzie wyrównany, znajdziemy jedno miejsce dodatkowe.

Na jak długo: płatny staż trwa 3 miesiące (minimum 24 godziny stażowe w tygodniu). Jeśli się sprawdzisz, zaproponujemy ci awans, podwyżkę i stałe zatrudnienie na jeszcze lepszych warunkach.

Dlaczego mam nie aplikować: Jeśli już teraz wiesz, że po 3 miesiącach stażu, nie będziesz zainteresowany stałą pracą, zrezygnuj z udziału w naszym programie. Organizujemy staże dla osób, które chcą znaleźć stałe zatrudnienie, rozwijać się i pracować z nami dłużej.

Kiedy kolejna edycja programu: Program ma charakter cykliczny, ale nie jesteśmy w stanie podać dokładnej daty drugiej edycji. Staże w Wills Integrated uruchamiamy tylko wtedy, gdy mamy pewność, że po ich zakończeniu będziemy w stanie zaproponować każdej zaproszonej osobie stałe i stabilne zatrudnienie.

Jak zdobyć staż:

Pobierz zadanie rekrutacyjne dostępne w tym miejscu: [https://www.willsintegrated.com/wp-content/uploads/2019/10/Zadanie-rekrutacyjne_Wills_Integrated.pdf] rozwiąż je a odpowiedź prześlij do nas najpóźniej do 10.11.2019 roku na adres mailowy kariera@wills.pl


Dołącz w mailu krótkie CV i napisz w nim w jakich dziedzinach chcesz się rozwijać. Obowiązkowo dodaj w CV klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Wills Integrated Sp. z o.o. z/s we Wrocławiu przy ul. Życzliwej 33/2 w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie  stanowisko zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.