wyzwanie #10-lecie katedry grafiki

W tym roku akademickim przypada jubileusz 10-lecia Katedry Grafiki Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Z tej okazji Katedra organizuje konkurs – wyzwanie graficzne, które polega na wizualnym komentarzu dotyczącym tego, czym była/jest grafika. Wybrane prace zostaną przedstawione w Galerii Grafiki Uniwersytetu SWPS oraz na naszej stronie internetowej. Propozycje można przesyłać do 31 grudnia 2020 r.

Szanowni studenci, absolwenci i wszyscy przyjaciele. Zawsze przekonywaliśmy Was do pewnego typu atmosfery i kultury organizacyjnej, którą od samego początku budowaliśmy na partnerstwie, ciekawości i społecznym zaangażowaniu. Tym razem chcemy Was zaprosić do podzielenia się wizualną refleksją na temat tego, czym dla Was była/jest grafika. Z okazji 10-lecia Katedry Grafiki Uniwersytetu SWPS zapraszamy do wyzwania projektowego polegającego na stworzeniu plakatu (formatu B1 – to też pewna tradycja).

Wyzwanie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych tematem. Praca powinna mieć formę plakatu w formacie B1 (100x70), wykonanego dowolną techniką. Plakaty można nadsyłać do końca roku kalendarzowego (31.12.2020 r.) na adres gwroclaw@swps.edu.pl. W ramach wyzwania trzeba również przesłać dokumentację procesu projektowego (3 zdjęcia bądź szkice) – wizualną opowieść o tym, jak doszło do finalnego rezultatu. W zgłoszeniu pracy powinno znajdować się imię i nazwisko autora bądź autorów oraz tytuł. Plakat powinien być udostępniony w formacie pdf i jpg. Dodatkowo prosimy o przesłanie 3 zdjęć/szkiców dokumentujących przebieg procesu projektowego.