rekrutacja 2022/2023

21 kwietnia 2022 rok rusza rekrutacja na studia 1 i 2 stopnia. studia, w ramach których możecie Państwo się z nami spotkać. z nami, czyli z zespołem katedry grafiki.


jacy jesteśmy? 

lubimy (zadawać) pytania, szczególnie w ramach studiów 1 stopnia na kierunku grafikarekrutacja 

uczymy (się) zmiany — przede wszystkim na studiach 2 stopnia z komunikacji wizualnej na kierunku komunikacja i mediarekrutacja 

kogo szukamy? 

naszą ofertę edukacyjną i zaproszenie do współpracy kierujemy do osób kreatywnych, które na otoczenie spoglądają przez pryzmat ciekawości i możliwości. szukamy pytających, negujących, refleksyjnych, wierzących w potencjał zaangażowanych społecznie przekazów wizualnych. stawiamy na osobowości. 

kształcimy sprawnych_ne projektantów_tki w zakresie grafiki (studia pierwszego stopnia) i komunikacji wizualnej (studia 2 stopnia). 

studia 1 stopnia na kierunku grafika to wybór dla osób, które chcą rozwijać wiedzę, umiejętności i kompetencje z zakresu projektowania graficznego, sztuk plastycznych i nauki o komunikacji. z kolei w ramach studiów 2 stopnia zapraszamy do autorskich działań projektowych (praca dyplomowa) przy bezpośredniej, zindywidualizowanej współpracy z promotorami i innymi wykładowcami — partnerstwo. 

dysponujemy kompleksowo wyposażonymi pracowniami: foto, video, druku, plastyczną, graficzną. 

pracujemy na najlepszym oprogramowaniu: Adobe Creative Suite Master Collection, Adobe Creative Suite Premium, 3ds MAX, Maya, Cinema4D, Softimage, MotionBuilder, Mudbox, Fontlab Studio, Sktechbook Pro.

korzystamy z profesjonalnych narzędzi Affinity cenionych przez najlepszych grafików i projektantów. Studiujący otrzymuają indywidualną licencję na trzy aplikacje: Affinity Designer (najbardziej precyzyjny program do tworzenia ilustracji, logo i projektów marek), Affinity Photo (jeden z najszybszych edytorów zdjęć) oraz Affinity Publisher (program do tworzenia książek, magazynów, broszur i plakatów).

mamy nadzieję, że zdecydujecie się Państwo na dołączenie do naszej społeczności na trzy, dwa lub w łącznym rozrachunku na 5 lat.