milena górska

oprócz umiejętności technicznych i obsługi programów graficznych, studia nauczyły mnie przede wszystkim szerszego spojrzenia na każdy projekt oraz czepiania się szczegółów. dodatkowo dały możliwość poznania ludzi na co dzień obcujących z grafiką, projektujących komunikację – mam tu na myśli zarówno wykładowców, ludzi współpracujących z uczelnią jak i samych studentów. studia już może i skończyłam, jednak znajomości tam zawarte nadal pozwalają na ciągły rozwój i dostarczają nowych projektów.

ilustracje do pracy dyplomowej ilustracje do pracy dyplomowej
ilustracje do pracy dyplomowej ilustracje do pracy dyplomowej
ilustracje do pracy dyplomowej ilustracje do pracy dyplomowej

podsumowanie:

  • tytuł pracy dyplomowej: kreacja ilustracji do opowiadania osadzonego w latach 30-tych xx wieku, dla współczesnego młodego odbiorcy, na podstawie opowiadania marty magdaleny lasik pt. „heidenhainstrasse 13”
  • zainteresowania: rysunek, grafika, pływanie, nurkowanie, książki i filmy
  • obecnie: firma: euroimmun polska
    stanowisko: grafik komputerowa
    zadania: projektowanie materiałów reklamowych zarówno drukowanych jak i internetowych na potrzeby euroimmun polska, euroimmun dna oraz naszych klientów.
  • miejsca w sieci: prywatna strona

kontakt:

nie udostępniamy publicznie danych kontaktowych do naszych absolwentów. jeśli jesteście państwo zainteresowani, z różnych powodów, kontaktem, prosimy o informację na adres e-mail instytutu grafiki.