grafika: historie 'tycjan'

przedstawimy historię ludzi, pracy, projektów, ustami projektantów i projektantek, którzy ukończyli wrocławską grafikę na uniwersytecie swps. odwiedzimy projektantów w ich miejscu pracy, na mieście, w knajpie, bo projektowanie to ten fach, który wymaga osobliwego podejścia do praktyki rozwiązywania problemów - przestrzeń jest tutaj sprawą drugorzędną.

grafika: historie to historie absolwentów grafiki na uniwersytecie swps pokazujących, że można robić rzeczy (i nie tylko) w ramach sektorów kreatywnych, niekoniecznie zamykając się w sztywnych ramach rynku i biznesu. to historie inspirujące do działania na rzecz zmiany otaczającej nas rzeczywistości, bo zmiana świata zaczyna się w bliskim sąsiedztwie. 


dotychczas przekonywaliśmy państwa, że jesteśmy znani wszystkim, którzy nas znają. nadchodzi jednak moment, w którym chcemy przedstawić tych, których sami znamy. widzimy potrzebę budowania i prezentowania środowiska związanego z tzw. wrocławską szkołą projektowania, które odznacza różnorodność podejść i zainteresowań głównie w obszarze zrównoważonych koncepcji funkcjonalnego designu. grafika: historie to przede wszystkim historie ludzi, którzy pokazują, że można robić rzeczy (i nie tylko) w ramach sektorów kreatywnych, niekoniecznie zamykając się w sztywnych ramach rynku i biznesu. to historie inspirujące do działania na rzecz zmiany otaczającej nas rzeczywistości, bo zmiana świata zaczyna się w bliskim sąsiedztwie.