co ty sobie myślisz - kolejna odsłona projektu "teksty (z) życia"

projekt „co ty sobie myślisz?” to kolejna odsłona większego projektu wystawowo-społecznego pt.”teksty (z) życia”. dotychczas przedmiotem zainteresowania były studenckie wymówki i słynne powiedzonka wykładowców, które na stałe wpisały się w uczelniany krajobraz. tym razem miejsce na płótnie przeznaczamy na klasyczne już powiedzonka rodziców, używane w codziennych, nierzadko trudnych i wymagających językowej kreatywności, relacjach.


teksty (z)życia:

język jest zapomnianym elementem komunikacji organizacji i samej kreacji, a jak mawiał george lois: każdy pomysł zaczyna się od słowa. projekt „teksty (z) życia” to próba wyrwania z sytuacyjnego kontekstu fragmentów scenariuszy komunikacyjnych, które występując samodzielnie nabierają całkowicie nowych znaczeń. co interesujące, pozbawiając prezentowane teksty charakterystycznego kontekstu relacji rodzic-dziecko, niektóre wyrażenia zupełnie tracą na logice, ale nie na znaczeniu.

dodatkowe informacje:

wystawa jest dostępna dla wszystkich w okresie 17.04-31.04 przy ul. oławskiej w centrum wrocławia. zachęcamy do odwiedzania.