aktualności

Aktualności

 • 12.06.2015
  W SWPS cyklicznie organizowane są dni z kierunkami studiów, które poświęcone są prezentacji praktycznych aspektów poszczególnych dziedzin nauki. W piątek 12 czerwca 2015 r. we wrocławskiej SWPS odbędzie się Main Event, czyli spotkanie z Instytutem Grafiki SWPS. W tym roku dodatkowym atutem wydarzenia, na które składają się warsztaty kompetencyjne, wykłady i wystawa prac studentów jest również możliwość zapoznania się z ofertą magisterskich studiów z komunikacji wizualnej, które będą prowadzone przez wykładowców Instytutu Grafiki.
 • 16.05.2015
  16 maja 2015 roku w Kłodzku otwarta zostanie jedna z części wystawy "Widzieć siebie", której autorami są studenci II roku instytutu grafiki naszej uczelni. W ramach zajęć z fotografii prowadzonych przez prof. Jerzego Olka, który jest zarazem pomysłodawcą i kuratorem całego wydarzenia, powstało ponad kilkadziesiąt prac, przedstawiających autorefleksje studentów. Serdecznie zapraszamy!
 • 13.04.2015
  program stypendialny głowa się rusza jest skierowany do osób zainteresowanych podjęciem studiów na kierunku grafika we wrocławskim wydziale szkoły wyższej psychologii społecznej. aby wziąć udział w programie i móc otrzymać stypendium o równowartości czesnego za pierwszy rok studiów należy wykonać zadanie kwalifikacyjne. w nowej edycji zadanie ma nieco inny charakter. zadanie bowiem jest takie, że nie ma zadania, a państwa praca polega na zaprojektowaniu czegoś, co zaskoczy komisję stypendialną, proste.
 • 17.04.2015
  projekt „co ty sobie myślisz?” to kolejna odsłona większego projektu wystawowo-społecznego pt.”teksty (z) życia”. Dotychczas przedmiotem zainteresowania były studenckie wymówki i słynne powiedzonka wykładowców, które na stałe wpisały się w uczelniany krajobraz. Tym razem miejsce na płótnie przeznaczamy na klasyczne już powiedzonka rodziców, używane w codziennych, nierzadko trudnych i wymagających językowej kreatywności, relacjach.
 • 15.04.2015
  szanowni państwo. niniejszym zapraszamy państwa na kolejne spotkanie z cyklu "środy z swps", które regularnie odbywają się w empiku ch renoma. 15 kwietnia 2015 roku naszym gościem będzie dr michał jakubowicz - wykładowca instytutu grafiki szkoły wyższej psychologii społecznej. dyskusję o projektowaniu przestrzeni i projektowaniu komunikacji poprzedzi wykład pt."górka śmieci, czyli kulturowy recykling".
 • 26.03.2015
  Od 23 marca do 13 kwietnia 2015 roku Wydział Zamiejscowy SWPS we Wrocławiu organizuje wystawę, podczas której swoje prace zaprezentują studenci Instytutu Grafiki z naszej uczelni oraz uczniowie Zespołu Szkół nr 25 we Wrocławiu. Przedmiotem wspólnej wystawy jest prezentacja wybranych prac z zakresu designu, fotografii, grafiki użytkowej i komunikacji wizualnej. Wystawa adresowana jest do wszystkich zainterensowanych. Wstęp na wydarzenie – wolny. Serdecznie zapraszamy.
 • 04.03.2015
  szanowni państwo. niniejszym zapraszamy państwa na kolejne spotkanie z cyklu "środy z swps", które regularnie odbywają się w empiku ch renoma. przez najbliższe trzy spotkania gośćmi tego wydarzenia będą wykładowcy instytutu grafiki swps. 04. marca 2015 roku dr dorota płuchowska omówi współcześnie szeroko dyskutowaną koncepcję miast kreatywnych.